Loading...

KONGRE

KONGRE

Kongrelerimize Ait Güncel Duyurular

 

Değerli Spor Bilimciler,

18. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi

Spor Bilimleri Derneği organizatörlüğünde 7-10 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 18. Uluslararası Spor Bilimleeri Kongresi'nin online olarak yapılması kararı alınmıştır. Kayıt  ücretleri güncellenmiş olup detaylı bilgi için http://www.sbk2020.org/ web sayfamızı inceleyebilirsiniz.


3. Avrasya Spor Bilimleri Kongresi

Spor Bilimleri Derneği organizatörlüğünde 28-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Lviv, Ukraine'de yapılacaktır. Detaylı bilgi için http://www.iecses.org/index-TR.php web sayfasını inceleyebilirsiniz.


13. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi

Spor Bilimleri Derneği ve Hitit Üniversitesi iş birliği ile 17-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Çorum Hitit Üniversite'si ev sahipliğinde yapılacaktır. Detaylı bilgi için http://sbk2020.hitit.edu.tr/ web sayfasını inceleyebilirsiniz. 


17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi

Spor Bilimleri Derneğinin organizatörlüğünde 13 Kasım - 16 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya'da 17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi'nde başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir. 

Detaylı bilgi için; http://sbk2019.org/tr/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..


2. Avrasya Spor Bilimleri Kongresi

2-5 Mayıs tarihleri arasında Muş Alparslan Üniversitesi'nin ev sahipliğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Detaylar için; http://www.alparslan.edu.tr/icerik.xhtml?icerik=4894 

Kongrede yapılan yönetim kurulu toplantında 3. Avrasya Spor Bilimleri Kongresi'nin Ukrayna Lviv University of Physical Culture tarafından yapılmasına karar verilmiştir. Kongrenin tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler yakında bildirilecektir.


12. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongres

24-26 Nisan 2019 tarihinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin ev sahipliğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Detaylar için; http://sporbilimleriagri.com/ 


15. ve 16. Uluslararası Spor Bilimleri Kongrelerimize ait güncel bilgilere ve dökümanlara aşağıda yer alan link ve bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Bilgilerinize saygıyla sunulur.

Spor Bilimleri Derneği Yönetim Kurulu


16. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ KONUŞMACI TEKLİFLERİ:

16. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi (USBK - 2018) bilimsel programı sizlerden gelecek öneriler ve teklifler doğrultusunda şekillendirilecektir. Bu bağlamda yapacağınız katkı için çok teşekkür ederiz. Teklifiniz veya öneriniz, Kongre Organizasyon Kurulu tarafından bir inceleme sürecinden geçecektir. Aşağıda verilen linkte belirtilen kriterlere uyan teklifler bilimsel programın oluşturulması için değerlendirmeye alınacaktır.

Sınırlı süre nedeniyle 4 ana oturum ve 10 davetli konuşmacı oturumu planlanmaktadır. Tekliflerinizi veya önerilerinizi 28 Şubat 2018 sonuna kadar aşağıdaki linkte yer alan form aracılığı ile elektronik ortamda yapabilirsiniz.

Teklif/Öneri Formu için web adresimiz: http://sbk2018.org/?p=konuoneri


15. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ ANKET SONUÇLARI:

15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Aska Hotel / Lara - Antalya'da gerçekleştirilen 15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi değerlendirme anketini 198 katılımcı yanıtlamıştır.

Değerlendirilen anket sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

http://www.sporbilimleri.org.tr/media/bulten/15_degerlendirme.pdf


15. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ DEĞERLENDİRME RAPORU:

15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Aska Hotel / Lara - Antalya'da gerçekleştirilen 15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi değerlendirme raporu yayınlanmıştır.

Rapor için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız:

http://www.sbk2017.org/Kongre_Raporu.pdf


15. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ BİLDİRİ ÖZETLERİ:

15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Aska Hotel / Lara - Antalya'da gerçekleştirilen 15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi düzeltilmiş bildiri özetleri kitabı yayınlanmıştır.

Bildiri özetleri için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız:

http://www.sbk2017.org/SBK2017.pdf


 

Scroll to Top