Loading...

Duyurular

Duyurular

 • SPORAK Değerlendirici Pekiştirme Eğitimi Çalıştayı

Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) ve Spor Bilimleri Derneği tarafından 13 Ocak 2022 tarihinde çevrimiçi olarak “Değerlendirici Pekiştirme Eğitimi Çalıştayı” gerçekleştirilecektir. 

Çalıştay programını indirmek için tıklayınız.

 


 • Eğitim Komitesi Toplantısı

Eğitim Komitesi, Prof. Dr. A. Dilşad MİRZEOĞLU başkanlığında 04.01.2022 tarihinde saat 16.00'da online olarak Zoom platformu üzerinden ilk toplantısını gerçekleştirmiştir. Toplantıya Eğitim Komitesi Üyeleri olan Doç. Dr. Funda KOÇAK ve Doç. Dr. Emre BELLİ katılım göstermişlerdir. Toplantı tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca toplantı fotoğraflarını görüntülemek için tıklayınız.

 

 • SPORAK 2021 2. Program Değerlendiricisi ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı

Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) Program Değerlendiricisi  ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı 30 Haziran 2021 tarihinde Zoom aracılığıyla yapılacaktır. 

Çalıştay programını indirmek için tıklayınız.


 • SPORAK 2021 1. Program Değerlendiricisi ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı

Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) Program Değerlendiricisi  ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı 26 Mart 2021 tarihinde Zoom aracılığıyla yapılacaktır. 

Çalıştay programını indirmek için tıklayınız.


 • ​​SPORAK Özdeğerlendirme Raporu Hazırlama Eğitim Çalıştayı 

​Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) ve Spor Bilimleri Derneği aracılığıyla SPORAK Özdeğerlendirme Raporu Hazırlama Eğitim Çalıştayı  14 Aralık 2020 tarihinde Zoom aracılığıyla yapılacaktır.

Çalıştay programını indirmek için tıklayınız.


 • Covid-19 Pandemisi nedeniyle akreditasyon takvimi güncellenmiştir. Görmek için tıklayınız..
 • SPORAK Program Değerlendiricisi ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı

Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) Program Değerlendiricisi  ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı 22-24 Temmuz tarihleri arasında Zoom aracılığıyla yapılacaktır. 

Çalıştay programını indirmek için tıklayınız.


 

 • Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditsyon Kurulu (SPORAK) akreditasyon süreci ile alakalı toplantısını gerçekleştirmiştir. 

 • 27 Ocak 2020 tarihinde saat 13.30'da Spor Bilimleri Derneği merkez ofisinde Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) üyelerinin toplantısı yapılacaktır !!!


 • Kalite Değerlendirme Tescil Belgesi başvurusu Sonuç Bilgisi
 • Kalite Değerlendirme Tescil Belgesine ulaşmak için tıklayınız.
Hayırlı müjde
Sayın yetkili; 
 
AKSİS üzerinden 2.12.2019 tarihinde gerçekleştirdiğiniz Kalite Değerlendirme Tescil Belgesi başvurusu YÖKAK tarafından değerlendirilip sonuca ilişkin karar verilmiştir. 
Karara göre başvuru sonuç bilgisi; 
 
Akreditasyon Ajansı: Spor Bilimleri Derneği 
Başvuru Tarihi: 2.12.2019 
Karar Tarihi: 9.01.2020 
Karar: 2 Yıl Tescil Edildi 
Tescil Başlangıç Tarihi: 8.01.2020 
Tescil Bitiş Tarihi: - 
Sonraki Başvuru Uygunluk Tarihi: - 
İyi çalışmalar 

YÜKSEKÖĞRETİM KALİTE KURULU


 • SPORAK Kalite Yönergesi ve Süreçleri Çalıştayı

Spor Bilimleri Akreditasyon ve değerlendirme süreçlerindeki işleyişi, SPORAK kalite yönergesini, fakülte ve yüksekokul programlarının, akreditasyon müracaatları için hazırlayacakları öz değerlendirme raporunun (ÖDR) hazırlanışı ile ilgili eğitim amaçlı bir çalıştay programlanmıştır.

Çalıştay 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 14.30-18.00 saatleri arasında 17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’nin yapılacağı Aska/Lara Otel’de gerçekleştirilecektir.

Çalıştay Programını indirmek için tıklayınız.


 • SPORAK Program Değerlendiricisi ve Öğrenci Değerlendiricisi Eğitim Çalıştayı

Çalıştay 21 Ekim 2019 Pazartesi günü saat  09.30-18.00 saatleri arasında Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir.

Çalıştay Programını İndirmek için tıklayınız.

Scroll to Top