Loading...

Duyurular

Duyurular

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) Yedinci Genel Kurul Toplantısı Sayın YÖK başkanımız Prof. Dr. M. A. Yekta SARAÇ, YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Mehmet ŞİŞMAN, Spor Bilimleri Derneği başkanı Prof. Dr. Mehmet GÜNAY, Spor Bilimleri Derneği yönetim kurulu üyesi ve bir öncesi SPORDEK Başkanı Mitat KOZ, SPORDEK başkanı Hürmüz KOÇ ve Dekanlarımızın katılımıyla gerçekleşmiştir..

Toplantıda SPORDEK Başkanımız Prof.Dr. Hürmüz KOÇ'un ele aldığı konular ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.


Toplantı Duyurusu

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) yedinci toplantısı 10 Temmuz 2020 Cuma günü 14.00'de online olarak gerçekleştirilecektir. Toplantıya YÖK başkanı açılış konuşması ile katılacak olup ardından Prof.Dr. Mehmet ŞİŞMAN hocamızın moderatörlüğünde toplantı devam edecektir. Daha önceden belirlenmiş olan aşağıdaki gündem maddeleri konuşulacaktır.

1. Açılış ve genel konularda bilgilendirme

2. Spor Bilimleri Fakülteleri Çekirdek Eğitim Programlarının Görüşülmesi ve Karara Bağlanması (Spor Yöneticiliği Bölümü)

3. Spor Bilimleri Fakülteleri Bünyesinde Yapılacak Olan Özel Yetenek Sınavlarının Görüşülmesi, 

4. Bir sonraki toplantı yeri ve tarihinin belirlenmesi

5. Dilek ve temenniler

6. Kapanış 


Yürütme Kurulu Üyeleri Toplantısı

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) 10.06.2020 Çarşamba günü saat 14.00 de online olarak toplantısını gerçekleştirilecektir.

 


 

Yürütme Kurulu Üyeleri Toplantısı

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) Yürütme Kurulu üyeleri değerlendirme ve 2020 yılı çalışma planı konu başlıkları ile 7 Aralık 2019 saat 10.00'da Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı'nda Spor Bilimleri Derneği başkanı Prof.Dr. Mehmet GÜNAY ve SPORDEK Yürütme Kurulu'nun  bir önceki başkanı Prof.Dr. Mitat KOZ'un katılımlarıyla yapılacaktır.

 


Toplantı Duyurusu

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) beşinci toplantısı 15 Kasım 2019 tarihinde Lara/Antalya'da, 17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi esnasında yapılacaktır.

Toplantı gündemini okumak ve indirmek için tıklayınız.


Toplantı Duyurusu

Spor Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Konseyi (SPORDEK) dördüncü toplantısı  29 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılacaktır.

Toplantı gündemini okumak ve indirmek için tıklayınız.

Scroll to Top