Spor Bilimleri Derneği

AnasayfaDernek HakkındaÜyelikÇalışma GruplarıDuyurularSBD KongreBasın OdasıBağlantılarİletişimÜye Girişi

Fiziksel Aktivite, Beslenme ve Sağlık Kongresi

Sağlığın korunması ve sürekliliğinin devamı için elzem olan sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite, Sağlıklı Yaşam Biçimini geliştirmek amacıyla multidisipliner bir yaklaşımla bu kongrede ele alınıyor.

Kongre web sayfasında yer alan kongre çağrısını sizlerle paylaşıyoruz.

"Değerli Meslektaşlarımız,

Başkent Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile Spor Bilimleri Bölümü olarak birlikte organize ettiğimiz, "1. Uluslararası Fiziksel Aktivite, Beslenme ve Sağlık Kongresi" 23 – 26 Kasım 2011 tarihleri arasında Antalya 'da Wow Kremlin Palace Hotel’ de gerçekleştirilecektir.

Kurulduğu 1999 yılından bu yana her geçen yıl kendini geliştiren, ulusal ve uluslararası yayınlarıyla sağlık bilimlerine değerli katkılar sağlayan ve bilimsel etkinlikleriyle göz dolduran Beslenme ve Diyetetik ve Spor Bilimleri Bölümleri olarak bu organizasyonu sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Sağlığın korunması ve sürekliliğinin devamı için elzem olan sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite, Sağlıklı Yaşam Biçimini geliştirmek amacıyla multidisipliner bir yaklaşımla bu kongrede ele alınacaktır. Hedefimiz, bilimsel düzeyi yüksek bir interaktif kongre gerçekleştirmektir.

Beslenme, Diyetetik ve Fiziksel Aktivite alanlarındaki güncel konuların yer alacağı, katılımınızla değer bulacak ve zenginleşecek "1. Uluslararası Fiziksel Aktivite, Beslenme ve Sağlık Kongresi"nde birlikte olabilmek dileği ile.

Saygılarımızla,"

Dernek Hakkında

Duyurular

Çalışma Grupları

Fotoğraf Galerisi

Kurumlar

Bağlantılar

Basın Odası

İletişim

Üyelik